+372 52 151 22
info@ratsepatalu.ee
Mida Kesk-Eestis teha ja kuhu oleks mõistlik uudistama minna?

Avastamine ja meelelahutus lähiümbruses:

RMK matkatee Aegviidu-Ähijärve (628km)

Rätsepa Talu jääb sellel teekonnal raja esimese lõigu Aegviidu-Oostriku (106km) äärde.
Ava kaardil →

Järva-Jaani

Järva-Jaani asub meist umbes 7km kaugusel, sealt leiab põneva kinomuuseumi kui ka vanatehnika varjupaiga. Võllaste terviseradadel saab aga näiteks 18 korviga discgolfi mängida.
Ava kaardil →

Sarapiku Talu Maisilabürint

Sarapiku talu ootab külalisi suurde maisirägastikku peidetud mängu lahendama ja ka teistest talu õuele üles seatud nutikust ja osavust nõudvatest tegevustest osa saama.
Ava kaardil →

Veskisilla Hobikardirada

Veskisilla kardirajal on ennast võimalik proovile panna kasutades Eesti kõige võimsamaid hobikarte, millega sõitmisel saab kardisõidust tõelise elamuse!
Ava kaardil →

Ajakeskus Wittenstein

Paide Vallimäel asuvasse torni on rajatud interaktiivne ajakeskus. Läbi torni üheksa korruse ja kaheksa ajastu reisides saab ajarändur tutvuda eluga muinasajast kaasajani.
Ava kaardil →

Sassi Talu Jaanalinnufarm

Imavere külje all asuv jaanalinnufarm on hea koht kus tutvuda lähemalt jaanalindude eluga.
Ava kaardil →

Wile Alpakafarm

Wile Farmi eesmärgiks on kvaliteetsete tõu- ja villaloomade kasvatus ja aretamine, lõnga ja käsitöö tootmine ning vanade oskuste, kraasimise ja ketramise, õpetamine.
Ava kaardil →

Endla Looduskaitseala

Endla Looduskaitseala moodustati 1985.a. See, 10161 hektari suurune ala, hõlmab Endla soostiku hästi säilinud keskosa. 1997. aastast kuulub kaitseala rahvusvahelise tähtsusega märgalade (Ramsari alade) hulka ning 2004 aastast Euroopa Liidu Natura kaitsealade võrgustikku.
Ava kaardil →

Türi Elamuspark

Türi Elamuspark asub ilusas metsatukas Kõrgessaare voorestikus endise suusahüppemäe asukohas. 2017. aastal avati madal- ja kõrgseiklusrajad, ja erilahendusega õhusõidud. Adrenaliini lisavad vabalangushüpe, tünnisõit, Tarzani hüpe, vaatetorn ja võimalus sõita trossil jalgrattaga üle oru.
Ava kaardil →
Rätsepa, Metsla küla, 73307 Järva maakond, Eesti
+372 52 151 22
info@ratsepatalu.ee